O nas

RFC to firma, która istnieje na rynku od 2004 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie szeroko rozumianych technologii informatycznych. Od początku swojej działalności zajmujemy się administrowaniem serwerów oraz projektowaniem i zabezpieczaniem infrastruktury IT. W tych kategoriach firma specjalizuje się najbardziej.  

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, któremu oferujemy również tworzenie specjalistycznego oprogramowania, indywidualnie do jego wizji i potrzeb. Zajmujemy się również budową i prowadzeniem dużych projektów informatycznych. W swojej działalności wykorzystujemy szereg nowoczesnych technologii, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nieustanny rozwój technologii informatycznych motywuje nas do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w tej dziedzinie. Pozwala to na rozwój zawodowy, daje poczucie satysfakcji z możliwości świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.

W dobie rozwijających się technologii internetowych firma RFC poszerzyła swoją ofertę o dostarczanie bezprzewodowego Internetu sieci RFC w województwie Kujawsko-Pomorskim. Sieć została zbudowana w oparciu o standard sieci bezprzewodowych i przewodowych. Dzięki wysokiej klasie zastosowanych urządzeń zapewniamy naszym użytkownikom bezpieczną i szybką transmisję danych.